Леверкузен с нова победа над Зенит (видео)
Байер Леверкузен постигна успех с 2:1 при визитата си на Зенит. Благодарение на успеха германският тим направи решителна крачка към класирането си за следващата фаза на Шампионската лига.
В герой за "аспирините" се превърна Сон Хюн-Мин, който реализира два страхотни гола в рамките на пет минути - между 68-ата и 73-ата. При първото попадение гостите реализираха от добре заучен свободен удар, а при второто - голмайсторът бе изведен перфектно от Кислинг и с нов кинжален удар покачи на 0:2.
Александър Рязанцев намали в самия край, след като получи добър пас от Рондон и вкара за крайното 1:2.
Байер на първо място във временното класиране на Група "С" с девет точки. Зенит е трети с четири пункта. По-късно тази вечер играят Бенфика и Монако.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Сайбари: Това е най-великият момент в кариерата ми
- Левски с лесен съперник, ако отпадне от Борац
- Цветомир Найденов подкрепи Левски: Супер жребий, ще продължат
- Левски срещу Борац в първия кръг на Шампионската лига
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Болезнен урок и голяма надежда: Арсенал след финала
- Маркиньос: Втората титла ни превръща в легенди
268