Нойер: Мачът с Вердер бе идеална тренировка преди Рома
Вратарят на Байерн Мануел Нойер заяви, че срещата с Вердер е отлична генерална репетиция преди двубоя срещу Рома. Байерн гостува на Рома в мач от третия кръг в груповата фаза на турнира Шампионска лига. Мачът е на 21 октомври, от 21:45 часа българско време.
"Играхме първокласно с Вердер. Това е идеална подготовка за срещата с Рома. В началото бременци се опитаха да ни атакуват близо до моята врата, но добре контролирахме топката и вкарахме своите голове. Относно Рома, трудно ще бъде да ги победим. Трябва още един път добре да играем в отбрана", заяви Нойер.
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Байерн приключи годината с доста добра победа
- Атлетико Мадрид обмисля да привлече халф на Байерн
- Байерн бързо ще се върне към победите
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Нойер е аут за неопределено време
- Компани: Трябваше да се справим по-добре
- Дузпа в края спаси Байерн от излагация срещу последния в класирането
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]