Коутиньо очаква мачовете от ШЛ на Анфийлд
Полузащитникът на Ливърпул Филипе Коутиньо е убеден, че неговият отбор е достатъчно силен, за да може успешно да играе в Шампионска лига. Както е известно, за първи път от 2009 година "Анфийлд" отново ще приема мачове от Шампионска лига. Коутиньо няма търпение да вземе участие в тях.
"Много съм слушал за това, как се играе на "Анфийлд" в Шампионска лига и нямам търпение да участвам в това. Когато излизаш на осветения от прожекторите терен, това по-скоро прилича на шоу или концерт, а не на футболен мач. Знам за традициите на Ливърпул в това съревнование, поради това възлагам големи надежди. Но отсега да се смята Ливърпул за един от фаворитите в Шампионска лига е работа на феновете, а не на отбора. Вярвам, че притежаваме силен отбор, при нас дойдоха нови играчи и ние се намираме в добро положение, за да може успешно да играем в Шампионска лига, като при това без да се наричаме фаворити или нещо от този род", заяви Коутиньо.
- Собствениците на Ливърпул продължават да подкрепят Слот
- Карагър: Салах още не е приключил с футбола на топ ниво
- Клоп за Салах: Една от най-великите кариери в футбола
- Ливърпул и Юнайтед в битка за Ндиайе
- Изненади и сривове: Евертън удари Челси, Ливърпул падна, Тотнъм затъва
- Бетис се пошегува със Салах след решението му да напусне Ливърпул
- Ливърпул набеляза заместник на Салах
- Арне Слот е на ръба на уволнение в Ливърпул, Шаби Алонсо готов да го замени
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]