Арсенал и Бешикташ оставиха развитието за реванша (видео)
Арсенал и Бешикташ не успяха да се победят, завършвайки при резултат 0:0 в първия плейофен мач за влизане в Шампионската Лига, игран на стадион "Ататюрк" в Истанбул. Двубоят бе равностоен, като и двата тима имаха своите шансове за гол. Демба Ба направи два пропуска за домакините, а за гостите най-сериозните положения бяха пропилени от Оливие Жиру.
В последните 10 минути "артилеристите" доиграха мача с човек по-малко, тъй като Аарън Рамзи бе изгонен заради втори жълт картон. Противно на логиката минути по-късно резервата Алекс Окслейд-Чембърлейн бе близо до гола, но нямаше късмет и удари греда.
Така двата тима оставиха развръзката за реванша след седмица в Лондон.
— ВИДЕО РЕПОРТАЖ ОТ МАЧА
- Арсенал напредва в преговорите за един от най-големите таланти на Англия
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Висшата лига обяви предварителната програма за сезон 2026/27
- Арсенал получи отказ за Монга
- Арсенал следи ситуацията с Баркола
- Сака е готов да рискува и да играе срещу Хърватия
- Арсенал започна преговори за Аюб Буади
- Шерингам: Арсенал може да бъде добро място за Александър-Арнолд
306