Хамшик: Не чувстваме страх
Полузащитникът на Наполи Марек Хамшик сподели очакванията си от първия мач от плейофите на Шампионска лига срещу Атлетик Билбао. Двубоят е във вторник от 21:45 часа българско време, а реваншът е след седмица в Испания.
"Това е важен мач. Не изпитваме страх, нито някакво специално напрежение, готови сме за това изпитание. Отборт е подготвен, макар че много участваха на Световното и късно се върнаха в лагера на Наполи. Ние сме пределно мотивирани за утре", заяви Хамшик.
"През миналата година играхме успешно, през тази искаме да се представим не по-малко успешно. Впрочем, срещу нас ще има силен съперник и за начало ще трябва да победим утре. Трябва успешно да играем и в двата мача с Атлетик, а не само утре", каза още футболистът.
- Лацио срази Наполи и сложи край на мечтите за Скудетото
- Анонс на 33-ти кръг на Серия А
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ДеЛаурентис с шокиращи предложения за промяна на футболните правила
- Мактоминей спаси Наполи срещу Парма
- Конте: Поласкан съм от интереса на Италия, но съм фокусиран върху Наполи
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]