Днепър - Копенхаген няма да се играе в Днепропетровск
Днепър няма да може да проведе домашния си мач от третия квалификационен кръг на Шампионска лига с Копенхаген. По-рано УЕФА отклони молбата на датския клуб срещата да се играе на неутрална територия. Днес стана ясно, че мачът няма да се проведе в Днепропетровск, а в Киев или Лвов.
"УЕФА забрани срещата да се играе в Днепропетровск. Мачът ще се състои в Киев или в Лвов. Решението в кой от двата града ще се състои срещата, ще бъде взето днес", се казва в официалния сайт на Днепър.
- УЕФА наказа Бенфика за расистко поведение на фенове
- Галатасарай заплашва Ливърпул със съд заради тежката травма на Ланг
- Слот: Исак ще бъде готов за ПСЖ, но не очаквайте чудеса веднага
- УЕФА обмисля pay-per-view модел за директно излъчване на мачове
- Слот: Мачът срещу ПСЖ е най-добрият в кариерата ми в ШЛ
- Ла Лига е все по-близо до пето място в Шампионска лига
- Бейл: Барселона е сериозен претендент за трофея в Шампионска лига
- Слот избухна след разгрома: Галатасарай убива футбола с лежане и симулации
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]