УЕФА окри дисциплинарни производства срещу Диего Симеоне и Алонсо
След края на финалния мач от Шампионска лига между Реал Мадрид и Атлетико Мадрид, УЕФА откри дисциплинарно производство по два случая. Футболните чиновници ще разгледат поведението на старши-треньора на "дюшекчиите" Диего Симеоне, който бе изгонен заради конфликт със защитника на "белите" Рафаел Варан.
Освен това, дисциплинарни санкции могат да бъдат предприети срещу полузащитника на Реал Мадрид Шаби Алонсо, който бе дисквалифициран за финалния мач, но напусна техническата зона.
- Реал Мадрид готви оферта от 150 милиона евро за Майкъл Олисе
- Флорентино Перес протегна ръка към опонентите си след изборната победа
- Флорентино Перес: Реал Мадрид винаги е принадлежал и ще принадлежи на своите членове
- Флорентино Перес спечели изборите в Реал Мадрид с 65% от гласовете
- Официално: Флорентино Перес обяви завръщането на Жозе Моуриньо в Реал Мадрид
- Флорентино Перес: Днес победи Реал Мадрид
- Флорентино Перес: Битката за 16-ата Шампионска лига започва още днес
- Официално: Флорентино Перес спечели изборите и остава начело на Реал Мадрид до 2030 година
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]