Годин: Всичко ще се реши в Лондон
Защитникът на Атлетико Диего Годин сподели мнението си за първтаа полуфинална среща от Шампионска лига срещу Челси. Двата съперника не успяха да се победят и завършиха при резултат 0:0. Бранителят смята, че в реванша той и съотборниците му трябва да дадат всичко от себе си, ако искат да се класират за финала.
"Знаехме, че ще ни бъде трудно, тъй като знаехме, че Челси ще ни възпира. Резултатът 0:0 е в тяхна полза. Проведохме отличен мач, през цялото време търсихме начин как да вкараме, но не успяхме да го постигнем. Но и не допуснахме гол. По-рано говорехме, че всичко ще се реши в Лондон. Това е точно така. Шансовете ни? Продължават да бъдат 50 на 50, въпреки че съперникът има едно малко преимущество - ще играе пред собствена публика. Трябва да се опитаме да вкараме, защото един наш евентуален гол ще е с двойно значение. Трябва да дадем всичките си сили за да се класираме за финала", заяви Годин.
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес: Ще направим всичко, за да стане Меси отново световен шампион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]