Симеоне: Нямам съмнения, че Куртоа ще играе срещу Челси
Старши-треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне сподели мнението си за евентуалното участие на вратаря Тибо Куртоа в полуфиналните мачове от Шампионска лига против Челси. Както е известно, правата на белгийския страж принадлежат на лондонския клуб и според условията на сделката между англичани и испанци, Куртоа може да играе в мачове срещу "сините" само при положение, че "дюшекчиите" заплатят 3 милиона на лондонските си колеги.
Това доведе до намесата на УЕФА, която предупреди двата клуба, че те могат да бъдат наказани, ако задействат опцията в договора помежду си. Вчера обаче се появиха съобщения, че Жозе Моуриньо няма да пусне Тибо в Атлетико през следващия сезон, ако мадридчани спазят указанията на УЕФА.
"Не мога да потвърдя, но нямам никакви съмнения, че Куртоа ще играе с Челси. На този етап не искам да коментирам каквото и да е по този въпрос", заяви Симеоне.
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]