Ферейра: Челси е изправен пред трудно изпитание
Бившият защитник на Челси Пауло Ферейра по време на церемонията на жребия за определяне на полуфиналните двойки в Шампионска лига оцени шансовете на лондонския клуб и неговият съперник. Както е известно, англичаните ще премерят сили с Атлетико Мадрид, като домакин в първата среща ще са испанците.
"Челси е изправен пред трудно изпитание, шансовете са 50 на 50. Атлетико великолепно игра с Барселона и се класира за полуфинал. Но аз се надявам отново да видя Челси на финал - това е отличен отбор с отличен мениджър и той ще направи всичко възможно, отново да играе на финал", заяви Ферейра.
- Шаби Алонсо вече се запознава с Челси преди официалното си встъпване в длъжност
- Лиъм Делап иска да остане в Челси въпреки трудния първи сезон
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Почина легенда на Челси
- Ясно е защо Ман Сити не обявява Мареска
- Азар стана лице на верига за бързо хранене в Белгия
- Атлетико Мадрид опитва да привлече Марк Кукурея на по-ниска цена
- От кандидат за „Златната топка“ до арест: тъжната история на Стърлинг
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]