Данте: Ако играем срещу Юнайтед за 0:0, ще загубим
Защитникът на Байерн Мюнхен Данте сподели очакванията си т срещата-реванш от четвъртфиналите на Шампионска лига против Манчестър Юнайтед. Срещата е в сряда, 9 април, от 21:45 часа българско време. Според бранителя, би било грешка, ако неговият тим излезе за равенство в мача.
"Много е обидно, че пропуснах първата среща. Исках да помогна на момчетата. За щастие, те се справиха добре. Равенството 1:1 срещу отбор от класата на Юнайтед струва скъпо. Сега всичко е в нашите ръце, ние трябва да завършим започнатото. Длъжни сме да играем само за победа. Ако преследваме 0:0, тогава със сигурност ще загубим", заяви Данте.
"Трябва да атакуваме веднага след първия съдийски сигнал. Юнайтед ще действа отбранително, но с течение на времето те все повече и повече ще рискуват. Именно тогава трябва да търсим своя шанс и да вкараме", допълни защитникът.
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Жена твърди, че Майкъл Олисе е баща на дъщеря ѝ, спорът вече е в съда
- Майкъл Олисе се разплака след драматичната загуба от Англия
- Хари Кейн: Това е един от най-добрите национални отбори на Англия, в които съм играл
- Майкъл Олисе подобри рекорд на Пеле на световни първенства
- Хари Кейн: Томас Тухел научи много на първото си голямо първенство с Англия
- Байерн е уверен, че ще задържи Олисе въпреки слуховете за Реал Мадрид
- Астън Вила преговаря с Байерн за Жоао Палиня
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]