Бутрагеньо: Борусия си остава силен съперник
Директорът на Реал Мадрид Емилио Бутрагеньо сподели мнението си за резултатите от жребия за четвъртфиналите на Шампионска лига, който определи за съперник на испанския тим Борусия Дортмунд.
"Четири пъти играхме с Борусия през миналия сезон и те бяха много силни. Знам, че през тази година те не играят толкова силно в Шампионска лига, но прекрасно разбираме, че си остават много труден съперник", заяви Бутрагеньо.
- Перес подготвя историческа промяна в собствеността на Реал Мадрид
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
- Мбапе се оплака от състоянието на терена след прекъсването на мача с Ирак
- Испания понижи двама съдии на ФИФА след края на сезона
- Куртоа: Вероятно това е последното ми Световно първенство
- Мбапе: Тази Франция е по-офанзивна от отборите през 2018 и 2022 година
- Мбапе: Знаех, че Меси ще вкара, той винаги бележи
- Скаути на Реал Мадрид наблюдаваха марокански талант на Мондиал 2026
214
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]