Юнайтед притиска феновете си да купуват билети за мача с Олимпиакос
Манчестър Юнайтед уведоми собствениците на абонаментни карти, че те са длъжни да закупят билети за срещата-реванш от осминафиналите на Шампионска лига с Олимпиакос. Ако феновете, притежаващи абонаменти, не направят това, те няма да могат да присъстват на двубоя от Висшата лига на Англия срещу Манчестър Сити. Техният абонамент ще бъде временно прекъснат.
Според информацията, на феновете е било предложено да закупят билети за мача с гръцкия отбор до 20:00 часа местно време на 26 февруари.
Първата среща в Пирея завърши с победа 2:0 за Олимпиакос.
- Бекъм: Пред Аморим има дълъг път
- Рио към Джерард: Загрявай за позицията на Слот
- Аморим защити позицията си за Мейну
- Скоулс посъветва Мейну да напусне
- Вълците могат да затруднят Ман Юнайтед
- Аморим: Това не е регрес
- Уест Хем почти обърна Ман Юнайтед
- Ман Юнайтед също се интересува от Семеньо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]