Клоп: Травмите ни не са заради физически натоварвания
Старши-треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп разказа за ситуацията с контузените играчи в навечерието на първата среща от осминафиналите на Шампионска лига със Зенит. Както е известно, от началото на сезона немският вицешампион е сполетян от епидемия от травми на водещите футболисти - последната е на Свен Бендер, който ще се завърне в строя за последните два мача от шампионата в Бундеслигата.
"Хумелс е с нас, тренира в понеделник, а дали ще играе - ще преценим преди мача. Тези травми не са свързани с физическите натоварвания. Не, не мисля така. И пералните машини понякога се чупят, така че това са нормални неща. Левандовски? В събота бе изстинал, но вече е готов за мача", заяви Клоп.
- Интер победи Борусия Дортмунд
- Киву: Имаме солиден отбор
- Борусия Дортмунд с класика на гости на Унион (видео)
- Халф на Борусия Дортмунд премина в Базел
- Ковач: С десет човека изглеждахме по-добре
- Томас Франк: Трябва да продължаваме, да вярваме и така ще се случат нещата
- Тотнъм постигна комфортна победа над Борусия Дортмунд
- Втора поредна победа за Дортмунд (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]