УЕФА може да накаже Шчесни за неприличен жест (видео)
УЕФА може да накаже вратаря на Арсенал Войчех Шчесни за обиден жест след своето изгонване в първата среща от осминафиналите на Шампионска лига против Байерн Мюнхен. Полският страж подведе отбора си в този мач, получавайки червен картон за нарушение на последната надежда срещу Ариен Робен.
Напускайки терена, разстроеният Войчех показа обиден жест, който може да заинтересува УЕФА. Така или иначе стражът ще бъде наказан за реванша в Мюнхен, но тази дисквалификация може да бъде увеличена, ако футболните чиновници обърнат внимание на поведението на Шчесни и извън терена.
- Интер няма да даде на Арсенал максимума
- Шон Дайк: Ще трябва да се откажем, ако има такива дузпи
- Артета: Това бе много ясна дузпа
- Арсенал не се възползва напълно от подаръка на Ман Юнайтед (видео)
- Реал Мадрид разглежда Артета за свой старши-треньор
- Арсенал ще превземе Нотингам
- Реал Мадрид може да замени Винисиус с нападател на Арсенал
- Арсенал наложи вето на продажба на Уайт
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Съвсем друг е въпроса картона с червен цвят ли трябва да е и ако е, защо нямаше червен картон и при първата дузпа. Нали, когато последният защитник извършва нарушение и нападащият остава лице в лице с вратаря е червен картон?
п.п. Знаеш, че не се заяждам, нито търся излишен спор. Остави го както си го написал, аз просто споделих несъгласие, а не(!) търся промяна :smile:
п.п. Коко, не приемай въпросът ми като разочарование от загубата, а като несъгласие с формулировката. (handshake). Не съм за 15 г, че да "боледувам" по една седмица за това, че моито милионери са загубили :wink: