Йозил: Няма да се крием от Байерн
Полузащитникът на Арсенал Месут Йозил призна, че с нетърпение очаква двата мача с Байерн Мюнхен в рамките на осминафиналите на Шампионска лига. В сряда вечер действащият първенец на Европа ще излезе на "Емирейтс", за да проведе първият си двубой от плейофите на най-престижния европейски турнир. За Йозил това ще е и среща с някои свои съотборници от Бундестима.
"Аз съм такова момче, което обожава такива мачове. Изпитвам огромно уважение към Байерн. Те станаха още по-добри в сравнение с миналата година, но ние няма да се крием от тях. Всичко е възможно", заяви Йозил.
- Езе поднови тренировки, но Арсенал с нови кадрови проблеми преди Борнемут
- Хаверц: Рая е най-добрият в света в момента
- Англия с пети участник в Шампионска лига след успеха на Арсенал
- Хаверц: Заслугата е на Мартинели за победата на Арсенал
- Артета похвали „суперрезервите“ след успеха над Спортинг
- Боржеш: Спортинг заслужаваше повече срещу Арсенал
- Хаверц донесе драматична победа на Арсенал над Спортинг в Лисабон
- Артета: Гьокереш с нетърпение очаква мача със Спортинг
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]