Йозил: Винаги ми е било интересно да играя срещу Байерн
Полузащитникът на Арсенал Месут Йозил призна, че с нетърпение очаква сблъсъка с Байерн Мюнхен в рамките на осминафиналите на Шампионска лига. Както е известно, жребият определи тези два отбора за съперници на този етап от турнира.
"Това е много интригуващо противопоставяне. Ако искаме да бъдем най-добрия отбор в Европа, то трябва да побеждаваме най-силните отбори по пътя на финала. Байерн е именно такъв противник. Винаги ми е било интересно да играя срещу мюнхенци - много често моите срещи с тях са завършвали успешно за мен. Надявам се, че този път аз също ще успея да получа удоволствие от мачовете и удовлетворение от техния изход. Имаме достатъчно време да се подготвим по най-добрия начин за сблъсъка", заяви Йозил.
- Арсенал привлече сина на бивш играч на Тотнъм
- Мартин Киоун посочи трите позиции, които Арсенал трябва да подсили
- Разкриха защо Арсенал загуби битката с Челси за Морган Роджърс
- Арсенал проявява интерес към Джон Стоунс
- Деклан Райс: Това е най-силният национален отбор на Англия от много години
- Букайо Сака: Искаше ми се да играя повече, но вече гледам напред
- Томас Тухел обясни защо остави Букайо Сака на пейката срещу Аржентина
- Арсенал се доближава до трансфера на Морган Роджърс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Жиру е супер симпатяга и върши много черна работа, но мисля, че Арсенал имат нужда от нападател, който вкарва голове често, а не играч тип Солдадо, дайте му 10 пъти топката и най-вероятно ще вкара.