Мело: Италианците трябваше да проявят по-голямо уважение към нас
Полузащитникът на Галатасарай Фелипе Мело коментира срещата с Ювентус в рамките на шестия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Както е известно, турският отбор постигна победа с 1:0 над италианския си съперник и по този начин се класира за следващата фаза на турнира. Ювентус също ще продължи участието си в евротурнирите, но в Лига Европа.
"Отнасям се с огромно уважение към Ювентус и съм щастлив от това, че моят отбор успя да победи. Знаехме, че може да победим торинци и с такива мисли влязохме в мача. Играхме добре и си заслужихме победата. Футболът е непредсказуем и никога не знаеш кой ще се окаже победител. Поради това италианските журналисти трябваше да проявят по-голямо уважение към нас. Когато се състоя жребия, Corriere dello Sport определи Галатасарай и Копенхаген като "сладки хапки", заяви Мело.
- Ювентус преотстъпи Жоао Мариу на Фиорентина
- Официално: Ювентус привлече Рандал Коло Муани
- Влахович отказа оферта на Бешикташ в очакване на Барселона
- Рандал Коло Муани пристигна в Торино, Ювентус променя формулата на сделката
- Буфон защити Пирло: Опитаха се несправедливо да го заклеймят
- ПСЖ изпреварва Ювентус в битката за японския национал Дзион Судзуки
- Ювентус договори постоянния трансфер на Рандал Коло Муани
- Дъглас Луис: Убеждавам се, че бъдещето ми е в Ювентус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]