Инсине: Ще излезем от групата
Нападателят Лоренцо Инсине отбеляза, че поражението от Борусия Дортмунд в мач от петия кръг на Шампионска лига не е лишило тима от участие в плейофите на турнира. Както е известно, преди последният мач в квартета ситуацията в класирането е такава, че Арсенал има 12 точки, а Наполи и Борусия събраха по 9 пункта.
"Късметът не бе на наша страна. Показахме добра игра, особено след почивката. Имахме шанс и да поведем в резултата, както и да изравним преди да допуснем второто попадение. Доволен съм, че вкарах, но изпитвам смесени емоции. Все пак съм убеден, че все още имаме отлични шансове да излезем от групата. В последния мач ще се раздадем пред нашите фенове. Дори срещу толкова силен отбор като Арсенал е възможно да се случи всичко", заяви Инсине.
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ДеЛаурентис с шокиращи предложения за промяна на футболните правила
- Мактоминей спаси Наполи срещу Парма
- Конте: Поласкан съм от интереса на Италия, но съм фокусиран върху Наполи
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
- Наполи удари Милан и излезе втори в Серия А
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]