Дзоф: Ювентус заслужаваше да победи Реал
Италианската легенда Дино Дзоф смята, че Ювентус е трябвало да победи в двубоя с Реал Мадрид и единствено вратарят Икер Касияс е спасил испанския гранд от загуба. Както е известно, двата отбора се изправиха един срещу друг в зрелищен мач от груповата фаза на Шампионската лига, който завърши наравно 2:2.
"Много съм доволен от играта на Ювентус. Футболистите на Конте дадоха всичко от себе си срещу Реал Мадрид и равенството е малко разочароващо за тях - повече заслужаваха да победят. Касияс направи няколко много добри спасявания и той измъкна Реал от загубата. Забелязвам промяна в манталитета на Ювентус. Отборът е по-уверен и мисля, че имат големи шансове да продължат напред в турнира", коментира Дино Дзоф.
- Спалети близо до нов договор с Ювентус
- Бога върна Ювентус на пистата
- Удинезе – Ювентус: торинци гонят място в Шампионската лига
- Ювентус вярва, че може да привлече Алисон Бекер
- Валверде: Насладих се на играта
- Ювентус атакува Бернардо Силва – битка за звездата на Манчестър Сити
- Ювентус обмисля привличането на Бернардо Силва
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]