Йоренте: Радвам се, че отново вкарах на Реал
Нападателят на Ювентус Фернандо Йоренте след мача с Реал Мадрид от четвъртия кръг на Шампионска лига заяви, че се чувства все по-уверено. Както е известно, испанецът започна като титуляр и се отблагодари за доверието от страна на своя треньор с хубав гол в 65-та минута, с който "бианконерите" изравниха резултата.
"Много се радвам, че отново успях да вкарам на Реал. Ювентус много работи на тренировките по въпроса с подаванията в наказателното поле. В Торино съм отскоро, така че партньорите ми все още се приспособяват към маниера ми на игра. Мисля, че в момента играя на 60% от своите възможности. Но моята увереност расте и аз съм убеден, че мога да дам на отбора си повече. Като цяло, старая се да подобря реализацията на положенията за гол, заяви Йоренте.
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
- Арсенал следи ситуацията около Душан Влахович
- Фиорентина шокира Юве в Торино и заплете битката за Шампионска лига
- Анонс на 37-ми кръг на Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]