Кроос: Класирането ни за плейофите не е толкова лесно
Полузащитникът на Байерн Мюнхен Тони Кроос коментира победата над Виктория Пилзен в рамките на четвъртия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Баварците се наложиха над своя чешки съперник с минималното 1:0 и по такъв начин събраха 12 точки, което им гарантира участие в следващата фаза на състезанието.
"Започнахме мача не по най-добрия начин, но постепенно създавахме положение след положение. Имахме добри отрязъци в този мач, когато контролирахме играта в средата на терена, но в същото време губехме топката при приближаването си до наказателното поле на противника. Класирането ни за плейофите след четири изиграни мача не е толкова просто. Може да се гордеем с това си постижение, но има накъде да растем", заяви Кроос.
- Та: Можем да постигнем нещо на Световното
- Байерн приключи годината с доста добра победа
- Атлетико Мадрид обмисля да привлече халф на Байерн
- Байерн бързо ще се върне към победите
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Нойер е аут за неопределено време
- Компани: Трябваше да се справим по-добре
- Дузпа в края спаси Байерн от излагация срещу последния в класирането
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]