Клоп: Жалко, че развалихме празника на Венгер
Старши-треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп коментира победата с 2:1 над Арсенал в третия кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Двата отбора зарадваха публиката на "Емирейтс" с много открита и динамична игра, по време на която бяха създадени редица положения за гол.
"Жалко, че отборът на Арсен Венгер загуби на неговия рожден ден. Роден съм през юни, когато няма мачове. Днес и двата отбора отчаяно се сражаваха, а съдбата на мача можеше да бъде решена от една атака. След втория отбелязан гол ние свършихме огромна работа, за да запазим резултата. Момчетата напълно се раздадоха и показаха фантастична скорост и взаимодействие", заяви Клоп.
- Гладбах шокира Дортмунд и си гарантира оставането в Бундеслигата
- Ливърпул и Интер в битка за Свенссон, интерес има и от Англия и Италия
- Борусия Дортмунд разгроми Фрайбург и затвърди второто място
- Анонс на 31-ви кръг на Бундеслигата
- Байер Леверкузен спечели дербито срещу Кьолн след спорна дузпа и дубъл на Шик
- Джейдън Санчо може да се завърне в Борусия Дортмунд
- Анонс на 30-ти кръг на Бундеслигата
- Байер победи Борусия Дортмунд като гост и взе ценни точки (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]