Клоп: Имам добро предчувствие за мача с Арсенал
Наставникът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп сподели мнението си за предстоящата среща с Арсенал от Шампионска лига. Както е известно, утре вечер от 21:45 часа българско време "артилеристите" приемат "жълто-черните" в двубой от третия кръг на груповата фаза на най-престижния европейски клубен турнир. Немският специалист призна, че има "добро предчувствие" за мача.
"Трябва да направим още една крачка по пътя си към плейофите в Шампионска лига. Може да играем по-добре и ще играем по-добре. Имам добро предчувствие преди срещата с Арсенал", заяви Клоп.
Спортният директор Михаел Цорк обаче се изказа по-предпазливо относно предстоящият сблъсък.
"Двубоят може да бъде спечелен от всеки един отбор. Арсенал се намира в топ-форма и е лидер във Висшата лига. В Шампионска лига никой няма да ти предостави 10 положения за гол за да поразиш вратата. Тук трябва да се вкара веднага, ако се появи такава възможност. Според мен, Йозил е играчът, от който Арсенал се нуждаеше. А сега те отново са топ-отбор", каза от своя страна Цорк.
- Ковач за бъдещето на Шлотербек: Това е решение на клуба и играча
- Борусия Дортмунд удължи договора на Феликс Нмеча до 2030 година
- Интер атакува Юлиан Брандт, след като Дортмунд го пуска без пари
- Дортмунд победи Кьолн с човек повече, кризата на „козлите“ се задълбочава (видео)
- Анонс на 25-ти кръг на Бундеслигата – срещите в събота
- Манчестър Юнайтед следи Адейеми, германецът не бърза с нов договор
- Манчестър Сити следи звезда на Борусия Дортмунд
- Емре Джан със скъсани кръстни връзки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]