Клоп няма да обжалва наказанието от УЕФА
Старши-треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп обяви за решението си да не обжалва наказанието от два мача в Шампионска лига. Както е известно, наставникът на "жълто-черните" бе изгонен по време на срещата с Наполи в рамките на първия кръг на най-престижния европейски клубен турнир и впоследствие бе принуден да пропусне двубоя с Олимпик Марсилия. Миналата седмица дисциплинарният комитет на УЕФА взе решение да отстрани Клоп за още един мач.
"Работата е в това, че аз не искам да оправдавам своето поведение или да отвличам всеобщото внимание от насъщните проблеми. Признавам си, че трябва да понеса нужната отговорност за своята постъпка и приемам това решение с тежест в сърцето", заяви Клоп.
- Борусия Дортмунд привлече френски талант от РБ Залцбург
- Анонс на 33-ти кръг на Бундеслигата
- Борусия Дортмунд пречупи Айнтрахт и си гарантира второто място в Бундеслигата
- Зюле приключва с футбола на 30 години
- Гладбах шокира Дортмунд и си гарантира оставането в Бундеслигата
- Ливърпул и Интер в битка за Свенссон, интерес има и от Англия и Италия
- Борусия Дортмунд разгроми Фрайбург и затвърди второто място
- Анонс на 31-ви кръг на Бундеслигата
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]