Лампард: Не очаквам лека разходка в мача със Стяуа
Полузащитникът на Челси Франк Лампард сподели очакванията си от срещата от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига против Стяуа в Букурещ. Двубоят е тази вечер, от 21:45 часа българско време и според английския национал, срещата ще е много трудна и за двата отбора.
"Независимо от това, че разполагаме с най-опитния отбор, ние много лошо се концентрирахме преди първия си мач и логично загубихме. Но нека не забравяме, че пред нас има още пет двубоя, а това съответно дава възможност да бъдат събрани много точки. Но не очаквам лека разходка в срещата със Стяуа. Впрочем, това важи и за нашия противник. Провървя ни, че през миналия сезон се срещнахме с румънците, поради това имаме ясна представа какво представлява този отбор", заяви Лампард.
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
- Мареска е готов да започне ерата си в Ман Сити със смел трансфер на защитник на Челси
- Енцо Фернандес: Мондиал 2026 е по-конкурентен от този в Катар
- Кои футболисти от Висшата лига трябва да сменят отбора си това лято?
- Реал Мадрид договори личните условия с Енцо Фернандес
- Грандовете от Висшата лига следят Ясин Аяри
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]