Моуриньо: Моите футболисти са като неизлюпени яйца
Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо сравни своите млади футболисти с неизлюпени яйца, а също така заяви, че настройва своя отбор само за победа в стартовия мач от Шампионска лига против Базел.
"Футболистите на Челси са прекрасни малки яйца, които трябва внимателно да се мътят, за да станат сила в английския и европейския футбол. Като всички яйца, те имат нужда от мама и татко, които да се грижат за тях, да ги пазят на топло през зимата, да им помагат да работят и подобрят своите навици и когато времето се промени и излезе слънце, ние ще счупим тези яйца, защото те ще бъдат готови за живота и да се представят на топ ниво", заяви Моуриньо.
"Искам да започна груповата фаза на Шампионска лига с победа. През миналия сезон Челси участва не в своя турнир и не искаме повече да играем в него. Нашите момчета е хубаво да играят на главната сцена, а главната сцена е Шампионска лига", допълни португалецът.
- Шаби Алонсо иска Мбапе в Челси, лондончани вече са влезли в контакт
- Челси заплашва Ман Сити със съдебен спор заради Мареска
- Жоао Педро: Болезнено е, но ще подкрепям Бразилия като фен
- Челси дава пълна власт на Шаби Алонсо
- Челси няма да се справи с Тотнъм
- Челси хвърли заровете: гений или катастрофа е Шаби Алонсо?
- Челси предпочита да остане без Европа, ако не стигне Шампионска лига
- Челси официално обяви назначението на Шаби Алонсо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]