Алвеш: Поражение с 0:7 в полуфиналите на ШЛ е равносилно на варварство
Защитникът на Барселона Дани Алвеш разказа за поражението в полуфинала на последното издание на Шампионска лига от Байерн Мюнхен. Както е известно, каталунците претърпяха поражение с 0:7 от баварците и според бразилския национал подобен резултат е недопустим на този стадий на съревнованието.
"Нямаме никакви оправдания за подобно нещо, но ние сме твърдо решени да докажем, че това е само един нещастен случай и че повече такова нещо не може да се повтори. Нито един отбор няма право да губи в полуфинал с резултат 0:7, това просто е варварство за клуб от такова ниво. Но футболът е хубав с това, че ти предоставя още един шанс", заяви бразилецът.
- Лапорта нарече трансфера на Дро предателство
- Маркус Рашфорд е близо до дългосрочен договор с Барселона
- Флик облекчен: Ламин Ямал и Ерик Гарсия се завърнаха към тренировки
- Изненадващото решение на Барселона относно Алехандро Балде
- Шави Ернандес с послание часове преди финалния дебат между Лапорта и Фонт
- Фен на Барселона отиде на грешния „Сейнт Джеймсис Парк“ и се оказа на 550 км от Нюкасъл
- Атлетико е готов да продаде Хулиан Алварес, но не и на Барселона
- Ламин Ямал пропусна тренировка на Барселона, но се очаква да играе срещу Севиля
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]