Лион и ПСВ с победи (видео)

Лион постигна минимална домакинска победа с 1:0 срещу швейцарския Грасхопърс в среща от 3-ия квалификационен кръг на Шампионската лига. Единственото попадение падна в 64-ата минута и бе дело на Милан Бишевац, който засече с глава центриране на Грение от фаул. Реваншът е след седмица в Швейцария.

В същото време, ПСВ Айндховен постигна успех с 2:0 на своя "Филипс Стейдиъм" срещу белгийския Золте Варегем. Срещата между двата тима също бе от квалификациите за влизане в групите на най-комерсиалния турнир. Българинът Станислав Манолев не бе в групата на домакините. Депай бе точен за 1:0 в 61-ата минута след силен удар от 30 метра. В 75-ата минута Локадия оформи крайния резултат, след като получи хубав пас от Бренет. С този успех ПСВ до голяма степен си осигури участието в плейофите.