Шериф продължава напред в Шампионска лига
Молдовския Шериф Тираспол разгроми с 5:0 като гост на черногорския Сутиеска в мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Българският нападател Исмаил Иса беше титуляр и остана на терена през всичките 90 минути на двубоя, но не успя да се разпише.
Каду откри резултата в полза на гостите в 13-ата минута, а Рикардиньо покачи на 2:0 в началото на второто полувреме. Фернандо реализира две попадения, съответно в 52-ата и в 65-ата минути. Крайното 5:0 оформи Александру Скрипенко. Българският вратар на Шериф Георги Георгиев остана сред резервите.
Първата среща завърши наравно 1:1 и молдовците продължават напред с общ резултат 6:1. Следващият съперник на Шериф е победителят от двубоя между Фола Еш от Люксембург и Динамо Загреб (Хърватия).
- Левски оцеля в Крайова и продължава европейския си поход!
- Цветомир Найденов пожела успех на Левски срещу Университатя
- Университатя Крайова изглежда преодолим съперник за Левски
- Университатя Крайова с важно предупреждение към феновете на Левски преди реванша
- Хулио Веласкес: Вярвам напълно в отбора, отиваме в Крайова за победа
- Радослав Гидженов ще ръководи мач в Шампионска лига
- Шахтьор ще домакинства мачовете от ШЛ в Лондон
- Лауренциу Попеску: Нищо не е решено, вярвам, че ще обърнем Левски у дома
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]