Вайденфелер е горд от играта на Борусия
Вратарят и капитан на Борусия Дортмунд Роман Вайденфелер сподели впечатленията си от финалната среща от Шампионска лига срещу Байерн Мюнхен, която неговият отбор загуби с резултат 1:2.
"Гордеем се, че се противопоставихме на Байерн и им дадохме истинска битка. За съжаление, не успяхме да победим", заяви Вайденфелер.
- Байер победи Борусия Дортмунд като гост и взе ценни точки (видео)
- Шлотербек остава в Дортмунд, преподписа до 2031 година
- Борусия Дортмунд потвърди интереса си към Санчо
- Борусия Дортмунд победи Щутгарт с два гола след 90-ата минута (видео)
- Анонс на 28-ми кръг на Бундеслигата
- Манчестър Юнайтед с оферта за Антон от Борусия Дортмунд
- Клоп се включи в мач на легендите на Ливърпул и Дортмунд
- Матиас Замер: Раздялата между Борусия Дортмунд и Себастиан Кел е логична
208
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
26.05.2013 в 01:16
Така и трябва да бъде защото за разлика от някой от предишните финалисти Борусия игра красиво и с мисълта как да вкара гол а не как да се затвори и да не допусне гол.