Пике: Последните 25 минути бяха жестоки
Защитникът на Барселона Жерар Пике коментира изхода на срещата-реванш от полуфиналите на Шампионска лига с Байерн Мюнхен. Както е известно, каталунците загубиха с 0:3 на "Камп Ноу" и напуснаха най-престижния европейски клубен турнир по доста унизителен начин.
"Байерн бе по-добър и ние може само да ги поздравим. През първото полувреме се опитахме, но последните 25 минути бяха много жестоки", заяви Пике.
- Два клуба се прицелиха в капитана на Барса
- Юве и Барса се интересуват от защитник на Борнемут
- Ван Бастен: Ямал е най-добрият футболист в света в момента
- Барса може да се подсили със защитник от Висшата лига
- Реал Мадрид иска финансов отчет от Барса за периода 2010-2018 г.
- Рашфорд: Искам да остана в Барселона
- Барса се срещна с агентите на Гехи
- Тебас: Реал Мадрид е срещу всички
239
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
КОМЕНТАРИ
02.05.2013 в 10:42
Успокоението ще е дежурната Златна топка на Меси.
02.05.2013 в 07:55
Шакиров цял мач се чудеше как да спори със съдиите, да раздава балтии и лакти и автоголът беше върха. Заслужава да е в "Идеалният отбор" и тази година :lol: