Виланова: Барселона никога не се отказва
Старши-треньорът на Барселона Тито Виланова сподели мнението си за предстоящата полуфинална среща-реванш от Шампионска лига против Байерн Мюнхен. Както е известно, първият двубой завърши с категоричното 4:0 за баварците, но наставникът на каталунците призова футболистите си да бъдат себе си и да покажат хубав футбол.
"Никога не се отказваме от борбата, независимо за кой трофей става дума. Байерн има преимущество, но ние няма да се предадем. Искам моите играчи утре да бъдат себе си. Трябва да вкарваме голове и да покажем добър футбол. Масчерано ще пропусне мача заради травма, а участието на Бускетс е все още под въпрос", сподели Виланова.
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]