Компани: Един ден Сити ще спечели ШЛ
Белгийският защитник на Манчестър Сити Венсан Компани изрази своята увереност в това, че неговия отбор рано или късно ще спечели Шампионска лига. Както е известно, въпреки направените инвестиции, представянето на "гражданите" в най-престижния европейски клубен турнир е неуспешно - през последните две години колективът на Роберто Манчини отпада на груповата фаза на турнира.
Компани е на мнение, че скоро на това ще бъде сложено точка.
"Някога Сити ще спечели Шампионска лига. Това е неизбежно. По същия начин бяха нещата и с английската Висша лига. С такива инвестиции в структурите на клуба, ние ще постигнем успехи", заяви Компани.
"Бъдещето ми? Щастлив съм. Знам за плановете на клуба и имам възможност да спечеля много трофеи. Не виждам смисъл да напускам", допълни белгиецът.
- Ман Сити преодоля Солфорд за Купата на Англия
- Холанд е четвъртият най-резултатен в историята на Ман Сити
- Стърлинг се присъедини към Фейнорд
- Гуардиола коментира смяната на Холанд
- Ман Сити разгроми Фулъм
- Мартин Киоун: Шест точки преднина на Арсенал е по-добре от девет
- Пеп: Хусанов не е Шекспир, но английският му става по-добър
- Двама от Ман Сити могат да се присъединят към Евертън
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]