Перес жертва Рамос и Касияс заради Моуриньо?
Конфликтът межди Жозе Моуриньо и футболистите на Реал Мадрид с всеки изминал ден става по-голям. Както бе съобщено по-рано, сред играчите бе проведена анкета, в резултат на която стана ясно, че 15 членове на отбора са гласували за заминаването на португалския специалист.
Напълно е възможно Моуриньо да си тръгне през лятото, като за това има сериозни предпоставки. Въпреки ситуацията, президентът на Реал Флорентино Перес има намерение да направи всичко по силите си, за да задържи Специалния на "Сантяго Бернабеу".
Съгласно информация от El Pais, президентът на Кралския клуб е готов да извърши някои жертви и да се раздели с някои неугодни на треньора играчи, включително да продаде легендата на клуба Икер Касия и защитника Серхио Рамос. Именно тези двама футболисти имат най-сериозни разногласия с Моуриньо.
- Преговорите между Реал Мадрид и Винисиус остават в задънена улица
- Реал Мадрид и РБ Лайпциг в застой по трансфера на Ян Диоманде
- Арсенал постигна принципно споразумение с Винисиус Жуниор
- Заплатата на Карлос Еспи скочи осем пъти след трансфера в Реал Мадрид
- Реал Мадрид постави ултиматум на Винисиус за новия договор
- Фиорентина привлече млад талант от Реал Мадрид
- Реал Мадрид временно замрази преговорите за Родри заради трансфера на Диоманд
- Бен Джейкъбс: Манчестър Юнайтед ще се включи за Чуамени само при едно условие
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]