Клоп: Моуриньо казва, че много съм приказвал? Така говореше един мой учител
Старши-треньорът на Борусия Дортмунд Юрген Клоп коментира изказването на наставника на Реал Мадрид Жозе Моуриньо, който по-рано през седмицата заяви, че немския му колега прекалено много разговаря с пресата, докато той от своя страна само мълчи.
"Моуриньо е казал, че аз много приказвам? Така говореше един от моите учители. Не знам дали това е психологическа война. Но няма да коментирам и сега ще пазя мълчание", заяви Клоп.
Както е известно, Реал Мадрид и Борусия Дортмунд са съперници в полуфиналите на Шампионска лига. Първата среща ще се състои на 24 април в Германия.
- Брайтън потвърди завръщането на Паскал Грос
- Борусия Дортмунд се насочва към нападателя на Ман Сити
- Борусия Дортмунд с ценна победа срещу адашите от Гладбах
- Барса проведе предварителни разговори с играч на Борусия Дортмунд
- Дортмунд си спечели само точка срещу Фрайбург
- Дортмунд подели 4 гола с Бодьо/Глимт (видео)
- Борусия ще спечели срещу Бодьо/Глимт
- Дортмунд постигна целта си срещу Хофе
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]