Моуриньо: За Галатасарай играха петдесет хиляди човека
Старши-треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо сподели мнението си от четвъртфиналната среща-реванш от Шампионска лига против Галатасарай. Както е известно, испанският тим загуби с 2:3, но заради успеха си в първия мач с 3:0 се класира за следващия етап на състезанието.
"Не съм нервничел, тъй като Реал игра прагматично, ако вземем под внимание резултата от първия мач. Нямаше нужда да тичам, загубвайки мислите си. За Галатасарай играха не 11 човека, а петдесет хиляди. Но запазихме спокойствие и се класирахме за полуфинала, където ни очаква голям отбор. Все още не знам какъв, но няма да е лесен. Сега искаме да се насладим на тези щастливи мигове", заяви Моуриньо след мача.
- Винисиус Жуниор: Още шест години и завинаги Реал Мадрид
- Реал Мадрид набеляза Мартин Субименди като алтернатива на Родри
- Ян Диоманде стана най-скъпият трансфер в историята на Реал Мадрид
- Винисиус Жуниор подписа нов договор с Реал Мадрид до 2032 година
- Реал Мадрид официално привлече Ян Диоманде
- Моуриньо и Винисиус отново лице в лице: историята на една незараснала рана
- Предраг Миятович предупреди Винисиус: По-добре втори в Реал, отколкото първи навсякъде другаде
- Пиърс Морган към Винисиус: Ела в Арсенал, можеш да станеш бог
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]