Галатасарай пристигна в Мадрид
"Лъвовете" вече се намират в испанската столица, съобщават турските медии. В понеделник вечер самолетът на Галатасарай се приземи на мадридското летище "Барахас", където старши-треньорът Фатих Терим с удоволствие раздаваше автографи и се снимаше с фенове на турския отбор, намиращи се в испанската столица.
Също така защитникът Емануел Ебуе отговори на въпроси на журналистите, заявявайки, че "само Бог знае кой от двата отбора ще продължи напред".
- Заплатата на Карлос Еспи скочи осем пъти след трансфера в Реал Мадрид
- Реал Мадрид постави ултиматум на Винисиус за новия договор
- Фиорентина привлече млад талант от Реал Мадрид
- Реал Мадрид временно замрази преговорите за Родри заради трансфера на Диоманд
- Бен Джейкъбс: Манчестър Юнайтед ще се включи за Чуамени само при едно условие
- Хьонес отговори на слуховете за Олисе: Дори императорът на Китай да дойде, няма да преговаряме
- Арсенал прави сериозен ход в опита си да привлече Винисиус Жуниор
- Реал Мадрид привлече Карлос Еспи с рекорден трансфер от Леванте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]