Пепе: Не съм уверен, че ще започна титуляр срещу Галатасарай
Защитникът на Реал Мадрид Пепе изрази неувереността, че ще започне титуляр в първата четвъртфинална среща от Шампионска лига против Галатасарай. Както е известно, в последния кръг на Примера дивисион Реал завърши наравно с аутсайдера Сарагоса. В този мач Пепе игра заедно със Серхио Рамос в центъра на защитата, а Варан почиваше.
"Няма да се изненадам, ако ми дадат почивка. Тук съм заради отбора. Треньорът ще реши кое е по-добре за отбора. Имаме добър състав, това съм го казвал и преди. Изиграл съм много мачове за Реал Мадрид и моето отношение към работата не е променено", заяви Пепе.
- Кукурея: Не се замислих за секунда, когато Реал Мадрид ме поиска
- Реал Мадрид привлече Конате без трансферна сума
- Белингам: През второто полувреме показахме какъв отбор искаме да бъдем
- Мбапе: Огромна гордост е да стана голмайстор №1 в историята на Франция
- Моуриньо настоява Реал да привлече Енцо Фернандес
- Реал Мадрид поиска от УЕФА да възобнови делото срещу Барселона по случая „Негрейра“
- Мбапе: За рекордите ще мисля след края на кариерата си
- Как трансферът на Кукурея в Реал Мадрид се ускори за по-малко от 24 часа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]