ПСЖ: Ще се сражаваме до смърт с Барселона
Собственикът на Пари Сен Жермен Насер Ал_Хелайфи сподели очакванията си от срещата с Барселона в четвъртфиналите на Шампионска лига. Както е известно, първият мач между двата тима е на 2 април в Париж, а реваншът на 10 април.
"Ще ни бъде много трудно срещу Барселона. Не по-лошо знаете, че каталунците са един от най-добрите отбори в света. Ще се сражаваме до смърт, а след това ще видим какъв резултат ще постигнем", заяви Ал-Хелайфи.
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- Барса може да привлече бразилец вместо Бастони
- Девет месеца затвор за расизъм срещу Рашфорд
- Куртоа се очаква да се завърне за Ел Класико срещу Барселона
- Барселона търси алтернативи на Алварес, Жоао Педро и Лаутаро в списъка
- Атлетико постави цена за Алварес, Барса предлага по-малко
- Барселона поиска Ямал да пропусне първите мачове на Мондиала
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]