Киелини може да пропусне мача със Селтик
Защитникът на Ювентус Джорджо Киелини може да пропусне реванша срещу Селтик от 1/8-финалите на Шампионска лига. Както е известно, „Старата дама" спечели първия сблъсък в Глазгоу с 3:0, а реваншът е утре вечер от 21:45 българско време в Торино. 28-годишният Киелини има проблем с глезена от мача със Сиена през февруари в Серия А, а в петък срещу Напили се видя, че травмата му не е съвсем отшумяла.
Италианският национал бе принуден да пропусне тренировката в понеделник заради „дискомфорт" в глезена и не е ясно дали ще е готов за срещата със Селтик".
„Джорджо Киелини пропусна тренировката в понеделник, след като почувства дискомфорт в глезена", се казва в изявление на официалния сайт на Ювентус.
- Удинезе – Ювентус: торинци гонят място в Шампионската лига
- Ювентус вярва, че може да привлече Алисон Бекер
- Валверде: Насладих се на играта
- Ювентус атакува Бернардо Силва – битка за звездата на Манчестър Сити
- Ювентус обмисля привличането на Бернардо Силва
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз (видео)
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
- Барса отхвърли Влахович! Ювентус напредва с нов договор за сръбската звезда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]