Селтик излиза срещу Ювентус без своя лидер
Скот Браун най-вероятно ще пропусне двубоя на Селтик срещу Ювентус в рамките на осминафиналите на Шампионска лига, както и мачовете на Шотландия против Уелс и Сърбия от квалификациите за Мондиал 2014, заяви наставникът на „детелините" Нийл Ленън.
„Все още очакваме мнението на специалист, независимо дали ще се нуждае или не от операция и аз се надявам, че ще получим окончателен отговор в края на седмицата. Но той ще отсъства за неопределено време, а това включва и мача с Ювентус следващата седмица", заяви Нийл Ленън.
- Ювентус размаза Кремонезе
- Ювентус ще продължи победната си серия срещу Кремонезе
- Ливърпул затваря вратата на Киеза
- Юве с класически успех срещу Сасуоло
- Ювентус ще се препъне в Реджо Емилия
- Юве стартира годината с реми срещу Лече (видео)
- Ювентус няма да има проблеми с Лече
- Барса иска нападател на Юве за замяна на Левандовски
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]