Комънс: Ювентус може да тренира в моята градина
Полузащитникът на Селтик Крис Комънс се възползва от намерението на Ювентус да се подготвя на базата на Рейнджърс за предстоящата среща между двата тима в рамките на осминафиналите на Шампионската лига, за да се подиграе със своя градски съперник. Както е известно, Рейнджърс е исторически съперник на Селтик и през лятото беше изхвърлен в долните ешелони на шотландския футбол заради финансов колапс.
„Ювентус може да тренира и в задния ми двор, разлика няма да има. Ако те толкова искат да се готвят на базата на отбор от трета дивизия, добре, за Бога!", заяви бившият футболист на Нотингам.
- Алегри: Милан може да е доволен, Пулишич е чувствителен, Леао няма как да е постоянен
- Спалети: Юве трябваше да бъде внимателен срещу Милан
- Ювентус изчаква за нападател, Левандовски сред опциите
- Милан и Ювентус не се победиха, битката за топ 4 остава отворена
- Ювентус се разбра с Алисон, предстоят преговори с Ливърпул
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Влахович в центъра на трансферното лято – интерес от Милан и Байерн, сянката на Левандовски
- Ювентус готви продажба на Копмейнерс през лятото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]