Валенсия и Байерн си поделиха по точка (видео)

Валенсия и Байерн Мюнхен не успяха да се победят, завършвайки наравно - 1:1 в среща от група "F" на Шампионската лига. В 14-ата минута Рами вкарва топката във вратата на Байерн, но преди това бе извършил нарушение и реферът не зачете попадението. В 32-ата минута Фегули бе на добра позиция, но Нойер спаси удара му.

Минута по-късно грубо нарушение на Бараган срещу Алаба донесе директен червен картон за играча на "прилепите", макар той вече да имаше официално предупреждение. В 77-ата минута Фегули проби през центъра и от границата на наказателното поле шутира и откри резултата - 1:0 в полза на Валенсия. В 82-ата минута Байерн бързо успя да изравни благодарение на Томас Мюлер, който се разписа след центриране отдясно на Филип Лам и оформи крайното 1:1.