Роналдо: Нека не драматизираме ситуацията
Нападателят на Реал Мадрид Кристиано Роналдо след срещата от третия кръг на груповата фаза на Шампионската лига против Борусия Дортмунд оцени положението на своя отбор в най-престижния клубен турнир на Стария континент. Както е известно, испанците загубиха с 1:2 от миналогодишния първенец в Бундеслигата и в момента заемат второ място в групата с актив от шест точки.
„От самото начало знаехме, че мачът с Борусия Дортмунд ще е много труден, защото това е много сериозен съперник. Но нека не драматизираме ситуацията: пред нас има още три мача, а ние сме на изгодна позиция в таблицата за класиране. Сега важното е да продължаваме д се борим. Предстоят ни две домакинства, в които сме длъжни да победим, за да излезем уверено от групата. Най-добрият отговор на неуспеха е да играем силно и да побеждаваме", заяви Роналдо след срещата с Борусия Дортмунд.
- Реал Мадрид е близо до завръщането на Нико Пас
- Винисиус влезе в елитна компания с историческо постижение за Бразилия
- Винисиус: Знаех, че отново ще блестя с екипа на Бразилия
- Байерн подготвя нов договор за Майкъл Олисе, за да спре интереса на Реал Мадрид
- Естер Експосито отвърна на критиците: Феминизмът не означава да спреш да танцуваш
- Парагвай с жалба до ФИФА срещу Белингам заради спорен инцидент на Мондиал 2026
- Перес подготвя историческа промяна в собствеността на Реал Мадрид
- Реал Мадрид набеляза Мак Алистър за наследник на Кроос
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]