Давид Силва има шанс да играе против Аякс
Асистентът на Роберто Манчини в Манчестър Сити Брайън Кид заяви, че плеймейкъра Давид Силва запазва шансове да вземе участие в срещата от третия кръг на груповата фаза на Шампионската лига против Аякс в сряда. Както е известно, Силва получи контузия на подколянното сухожилие в двубоя на Испания против Франция и не успя да помогне на своите в тежкия съботен мач от Висшата лига на Англия против УБА.
Първоначално се смяташе, че Давид ще пропусне пътуването до Амстердам, но все пак остават някакви шансове за полузащитника да помогне на своите да постигнат първа победа в груповата фаза на Шампионската лига.
„Ние не знаем колко дълго ще отсъства Силва. Мисля, че докторите внимателно следят здравето му с надеждата той да вземе участие срещу Аякс. Имаме няколко дни в резерв и след това картината ще е ясна. Хав Гарсия и Майкон са под въпрос. Те тренираха добре в последните няколко дни и ние очакваме завръщането им в общата група", заяви Кид за ESPN.
- Холанд подобри постижение на Роналдо
- Гуардиола надмина постижение на Сър Алекс
- Ман Сити с класика на гости на Палас
- Давид Силва: Гуардиола не дава много свобода, но е гений
- Холанд се подигра с Карагър
- Алонсо обясни отсъствието на Мбапе срещу Ман Сити
- Ман Сити ще надделее на гости на Палас
- Гуардиола: Все още не сме готови да се борим за спечелване на ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]