Ленън: Победата срещу Спартак е много повече от нашите очаквания
Старши-треньорът на Селтик Нийл Ленън изрази задоволството си от победата над Спартак Москва в среща от втория кръг на груповата фаза на Шампионска лига. Британците губеха в резултата, но съумяха да направят пълен обрат благодарение на автогола на Комбаров и победното попадение на Самарас в 90-та минута за крайното 3:2.
„Не мога да не призная, че играхме прекрасно и постигнахме фантастичен резултат срещу много силен съперник на негов терен. Проявихме характер и не само се върнахме в мача след допуснатите два гола през второто полувреме, но изтръгнахме победата. Нека сега не говорим за класиране на плейофите. Имаме два мача с Барселона и събираме опит в този турнир. Но победата е много повече от онова, което смятахме да постигнем тук", заяви Ленън за ITV Sport.
- Райя: Загубата във финала на Шампионска лига ме съсипа отвътре
- Сайбари: Това е най-великият момент в кариерата ми
- Левски с лесен съперник, ако отпадне от Борац
- Цветомир Найденов подкрепи Левски: Супер жребий, ще продължат
- Левски срещу Борац в първия кръг на Шампионската лига
- Барселона иска финала на ШЛ през 2029 година да се играе на „Камп Ноу“
- Болезнен урок и голяма надежда: Арсенал след финала
- Маркиньос: Втората титла ни превръща в легенди
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]