Алан: Отново показахме, че сме войни
Авторът на първия гол за Брага срещу Галатасарай Рубен Микаел заяви, че тайната на успеха срещу турския гранд е, че той и съотборниците му са устояли на натиска на истанбулци и същевременно са се възползвали максимално от своите възможности. Както е известно, португалците победиха с 2:0 своя съперник в среща от втория кръг на груповата фаза на Шампионската лига и по такъв начин спечелиха първите си три точки в турнира.
„Това беше труден мач. Знаехме, че те ще притежават много топката, но знаехме, че ако издържим и използваме точното време и всяка възможност за гол ще успеем. Нямахме много възможности за гол, но важното е, че победихме", заяви Микаел за SportTV.
„Отборът се справи добре. Работихме здраво. Това беше труден мач на труден стадион. Отново показахме, че сме войни", заяви от своя страна авторът на втория гол Алан.
- Луис Енрике: Показахме, че можем да печелим и без топката
- Симеоне: Атлетико влиза в полуфиналите с увереност и вяра
- Карлес Пуйол избухна: Това не е футбол
- Байерн Мюнхен – Реал Мадрид: Битка на гиганти за място на полуфинал
- Арсенал – Спортинг: „Артилеристите“ ще продължат към полуфиналите
- Атлетико показа характер и елиминира Барселона, за да стигне до полуфиналите
- ПСЖ отстрани Ливърпул след победа на „Анфийлд“ и продължи към полуфиналите
- Сересо към Барселона: Оплакванията за терена са празни приказки
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]