Ди Матео: Това беше една много приятна вечер
Мениджърът на Челси Роберто Ди Матео сподели впечатленията си срещата от втория кръг на груповата фаза на Шампионската лига против Нордселанд. Както е известно, благодарение на попаденията на Рамирес, Луис и дубъла на Хуан Мата европейският шампион отнесе своя противник с 4:0. Италианският специалист подчерта, че за воденият от него отбор критичният момент в мача е бил, когато Чех се намеси блестящо при едно от малките положения пред своята врата.
„Просто трябва да се вкарват голове за да завърши мача. Във всеки случай това беше една много приятна вечер. Чех направи невероятно спасяване и всички сме много радостни, защото тогава резултатът беше 1:0 за нас и евентуален изравнителен гол щеше да даде допълнителен импулс в действията на нашите домакини. След това ние вкарахме няколко гола и всичко свърши", заяви Ди Матео за ITV.
- Челси с три варианта за нов мениджър, Алонсо сред фаворитите
- Чалоба: Играчите на Челси носят вина за уволнението на Росеньор
- Челси влезе в контакт с Ираола за мениджърския пост
- Джерард отчете сериозен напредък в играта на Челси след смяната на треньора
- Мърсън: Челси трябва да се насочи към Еди Хау
- Макфарлейн: Победата над Лийдс може да обърне сезона на Челси
- Ираола проявява интерес към Челси
- Челси надви Лийдс и си осигури финал срещу Манчестър Сити
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]