Коло Туре не попадна в заявката на Сити за ШЛ
Защитникът на Манчестър Сити Коло Туре не попадна в заявката на отбора за груповата фаза на Шампионска лига, съобщи новината Sky Sports. Както е известно, по време на летния трансферен прозорец английския клуб беше готов да продаде Туре на Бурсаспор, но страните не успяха да съгласуват сделката.
В заявката на Сити не влезе също така и третия вратар на тима Ричард Райт. Съперник на „гражданите" в група D на Шампионска лига са Реал Мадрид, Борусия Дортмунд и Аякс.
- Манчестър Сити потвърди операция на Родри, халфът може да пропусне старта на сезона
- Йошко Гвардиол подписа нов петгодишен договор с Манчестър Сити
- Ман Сити влиза в ожесточена надпревара за крило на ПСЖ
- Манчестър Сити набеляза таланта на Барса за наследник на Родри
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри, испанецът вече е казал „да“
- ПСЖ се отказва от битката за Родри
- Евертън ще изчака с офертата си за Джак Грилиш
- Реал Мадрид подготвя първа оферта за Родри
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]